Dura-Beam Prestige Downy Twin 99 x 191 x 25 cm Intex
nafukovací matrace s pumpou |
- se zabudovanou šlapací pumpou
- max. nosnost: 136 kg
- ventil 2 v 1 pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí
Ideální pro kempování nebo jako pohodlná přistýlka doma. Matrace je vyrobena z odolného a trvanlivého vinylu a potažena velurovou vrstvou příjemnou na dotek.
Matrace vyrobené technologií Fiber-Tech™ se skládají z tisíců vysoce pevných polyesterových vláken. Na rozdíl od tradiční konstrukce matrace se tato vysoce pevná polyesterová vlákna časem neroztahují a poskytují neuvěřitelnou odolnost a pohodlí po mnoho let.
Velkou výhodou je integrovaná šlapací pumpa pro snadní a rychlé nafukování. K dispozici je samozřejmě i dvoucestný ventil 2v1, který umožňuje nafukování i vyfukování matrace.
Matraci lze bezpečně používat v interiéru i exteriéru (např. pod stanem, na domácí zahradě nebo na pozemku). Matrace je ideální na cesty nebo na dovolenou.
- Matrace je voděodolná a snadno čistitelná.
- S širokým ventilem 2v1.
- Rozměry: 99 x 191 x 25 cm
- S integrovanou nožní pumpou
- Max. nosnost: 136 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací postele |
|---|---|
| EAN: | 6941057418452 |
| Materiál: | PVC |
| Rozměry: | 99 x 191 x 25 cm |
| Délka: | 191 cm |
| Nosnost: | 136 kg |
| Šířka: | 99 cm |
| Velikost: | jednolůžko |
| Výška: | 25 cm |
| Požadované vlastnosti: | Integrovaná pumpa, Nafukovací |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka INTEX patří mezi nejznámější výrobce produktů pro letní zábavu, relaxaci a vybavení na zahradu. Již více než 40 let vyvíjí kvalitní a cenově dostupné výrobky, které jsou oblíbené po celém světě.
V sortimentu najdete především bazény Intex, ale také široké bazénové příslušenství, jako jsou filtrace, krycí plachty, schůdky nebo bazénové doplňky.
Pokud hledáte kvalitní nadzemní bazény, nafukovací matrace nebo bazénové doplňky Intex, tato značka nabízí spolehlivé řešení pro relaxaci doma, na zahradě i na dovolené.