Info k nákupu

PREVZETI_ZBOZI

 

UPOZORNĚNÍ pro odesílání nadrozměrných zásilek :

Uvedené ceny dopravného prostřednictvím Zásilkovny, České pošty a DPD platí pouze pro standartní rozměry zásilek, včetně zásilek s hodnotou nad 1 500 Kč s dopravou zdarma. 
 
V případě nadrozměrných zásilek si vyhrazujeme právo zvýšit cenu dopravného dle aktuálních cen pro nadrozměrné zásilky. V tomto případě Vás budeme kontaktovat a odsouhlasíme s Vámi nejvýhodnějšího přepravce a cenu dopravného. Zboží bude odesláno až po doplacení zvýšené ceny dopravného při platbě předem nebo po odsouhlasení zvýšené ceny za dopravu při platbě dobírkou.

 

 

1(2) Osobní odběr na naší prodejně je zdarma (způsob platby : předem převodem/kartou online)

!DŮLEŽITÉ! Osobní vyzvednutí je možné až po e-mailové notifikaci kvůli ověření dostupnosti zboží. Část zboží je umístěna v našem externím skladu, zboží je tedy občas nutné nejprve dopravit na pobočku na Praze 4. 

 

 

2Dodání na některou z poboček Zásilkovna.cz a Zásilkovna.sk

Svoji objednávku si rovněž můžete vyzvednout na kterékoli pobočce Zásilkovna.cz, služba je zpoplatněna částkou 65 Kč s dobírkou 105 Kč. U objednávek nad 1 500 Kč je dodání zdarma.

Pro Slovenskou republiku je dodání na některou z poboček Zásilkovna.sk zpoplatněno částkou 90 Kč s dobírkou 130 Kč. U objednávek nad 2000 Kč je dodání zdarma.

Seznam poboček naleznete zde.

ruzova_mapa

3 Balíková služba DPD nebo Česká pošta do Vašich rukou Logo_DPD    cz)posta

a) pro Českou republiku

Při objednávce do 1500 Kč Vám naúčtujeme dopravu 149 Kč na dobírku nebo 109 Kč v případě platby předem.

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu zdarma. 

b) pro Slovenskou republiku

Při objednávce prostřednictvím Slovenské pošty do 2000 Kč Vám naúčtujeme dopravu 160 Kč s dobírkou 200 Kč, při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Expedice zboží trvá 1-2 pracovní dny a zboží Vám bude doručeno do následujícího pracovního dne od vydání zboží přepravní službě.

formy_platby

1(2) Bezhotovostně - platba předem

Úhradu v rámci České republiky je možné provést bankovním převodem na náš účet: 6539393036/5500 (Raiffeisen bank), pro klienty ze Slovenska je možné platit převodem na účet: 3133200018/7910, IBAN: CZ0979100000003133200018, SWIFT: DEUTCZPX, Akcenta CZ a.s., Gočárova třída 312/52, Hradec Králové, 500 02, Czech republic.

Platit můžete také platební kartou prostřednictvím Go Pay.

2 Dobírkou - hotově při převzetí (kromě osobního odběru v naší prodejně)

      Poplatek za platbu dobírkou je v České republice i na Slovensku 40 Kč.U objednávek nad 1500 Kč v České republice,

      a nad 2000 Kč na Slovensku se poplatek neúčtuje.

 

OBCHODNÍ_PODMíNKY

Všechny informace ohledně práv a povinností našeho e-shopu a Vás se můžete dočíst v přiloženém dokumentu obchodních podmínek.

Obchodní podmínky ke stažení zde: Trade Concept - obchodní podmínky

V případě vrácení či reklamace zboží prosím vyplňte přiložený formulář a spolu se zbožím nám ho zašlete na naši adresu.

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde: Formulář pro odstoupení od smlouvy

DALSI_INFORMACE

V případě vzniku sporu mezi spotřebitelem a Trade Concept s.r.o. je spotřebitel oprávněn podat ve lhůtě do jednoho roku od prvního uplatnění sporného práva či povinnosti vůči společnosti Trade Concept s.r.o. podnět k zahájení mimosoudního řešení sporu k České obchodní inspekci, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2,@: adr@coi.cz, WEB: http://www.coi.cz, a to např. prostřednictvím formuláře taktéž dostupného na adrese https://adr.coi.cz/cs . Více informací na: http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/

Využíváme soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací