Info k nákupu

PREVZETI_ZBOZI

 

UPOZORNĚNÍ pro odesílání nadrozměrných zásilek :

Uvedené ceny dopravného prostřednictvím Zásilkovny, České pošty a DPD platí pouze pro standartní rozměry zásilek, včetně zásilek s hodnotou nad 1 500 Kč s dopravou zdarma. 
 
V případě nadrozměrných zásilek si vyhrazujeme právo zvýšit cenu dopravného dle aktuálních cen pro nadrozměrné zásilky. V tomto případě Vás budeme kontaktovat a odsouhlasíme s Vámi nejvýhodnějšího přepravce a cenu dopravného. Zboží bude odesláno až po doplacení zvýšené ceny dopravného při platbě předem nebo po odsouhlasení zvýšené ceny za dopravu při platbě dobírkou.

 

 

1(2) Dodání na některou z poboček Zásilkovna.cz a Zásilkovna.sk

Svoji objednávku si rovněž můžete vyzvednout na kterékoli pobočce Zásilkovna.cz, služba je zpoplatněna částkou 65 Kč s dobírkou 105 Kč. U objednávek nad 1 500 Kč je dodání zdarma.

Pro Slovenskou republiku je dodání na některou z poboček Zásilkovna.sk zpoplatněno částkou 110 Kč s dobírkou 165 Kč. U objednávek nad 2000 Kč je dodání zdarma.

Seznam poboček naleznete zde.

ruzova_mapa

2 Balíková služba DPD nebo Česká pošta do Vašich rukou Logo_DPD    cz)posta

a) pro Českou republiku

Při objednávce do 1500 Kč Vám naúčtujeme dopravu 149 Kč na dobírku nebo 109 Kč v případě platby předem.

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu zdarma. 

b) pro Slovenskou republiku

Při objednávce prostřednictvím Slovenské pošty do 2000 Kč Vám naúčtujeme dopravu 190 Kč s dobírkou 245 Kč, při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Expedice zboží trvá 1-2 pracovní dny a zboží Vám bude doručeno do následujícího pracovního dne od vydání zboží přepravní službě.

 

Naši pobočku najdete na Praze 4 v ulici 5. května 856/58

 Důležité - pokud si vyberete osobní odběr v naší pobočce doprava je zdarma, ale nelze vybrat platbu dobírkou

 

formy_platby

1(2) Bezhotovostně - platba předem

Úhradu v rámci České republiky je možné provést bankovním převodem na náš účet: 6539393036/5500 (Raiffeisen bank), pro klienty ze Slovenska je možné platit převodem na účet: 3133200018/7910, IBAN: CZ0979100000003133200018, SWIFT: DEUTCZPX, Akcenta CZ a.s., Gočárova třída 312/52, Hradec Králové, 500 02, Czech republic.

Platit můžete také platební kartou prostřednictvím Go Pay.

2 Dobírkou - hotově při převzetí

      Poplatek za platbu dobírkou je v České republice i na Slovensku 40 Kč. U objednávek nad 1500 Kč v České republice,

      a nad 2000 Kč na Slovensku se poplatek neúčtuje.

 

OBCHODNÍ_PODMíNKY

Všechny informace ohledně práv a povinností našeho e-shopu a Vás se můžete dočíst v přiloženém dokumentu obchodních podmínek.

Obchodní podmínky ke stažení zde: Trade Concept - obchodní podmínky

V případě vrácení či reklamace zboží prosím vyplňte přiložený formulář a spolu se zbožím nám ho zašlete na naši adresu.

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde: Formulář pro odstoupení od smlouvy

DALSI_INFORMACE

V případě vzniku sporu mezi spotřebitelem a Trade Concept s.r.o. je spotřebitel oprávněn podat ve lhůtě do jednoho roku od prvního uplatnění sporného práva či povinnosti vůči společnosti Trade Concept s.r.o. podnět k zahájení mimosoudního řešení sporu k České obchodní inspekci, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2,@: adr@coi.cz, WEB: http://www.coi.cz, a to např. prostřednictvím formuláře taktéž dostupného na adrese https://adr.coi.cz/cs . Více informací na: http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/

Využíváme soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací