O nás

Vítejte na stránkách webu Moderní nákup – Pro domov s láskou

Náš web Moderní nákup je provozován firmou Trade Concept s.r.o. a byl založen v roce 2005. Zaměřujeme se hlavně na prodej vlastních značek jako jsou Home Elements a Arome.

Jedná se o široký sortiment bytového a kuchyňského textilu, interiérových vůní, difuzérů, dárkově balené čaje či vysoce kvalitní porcelán s unikátními designy. Výrobky si sami navrhujeme a také zadáváme do výroby. 

 

Protože dennodenně obchodujeme s potřebami do domácnosti a doplňky, rozšířili jsme naši nabídku i o další, evropské značky s dlouholetou tradicí. Například o italské firmy Bica, Bama, nebo nově kuchyňské pomůcky firmy Guardini, také z Itálie. Spolupracujeme i se značkou Axin Trading s.r.o., která nabízí polstry šité na míru v České republice. Dále je to společnost INTEX, distributor a výrobce bazénů, vířivek, nafukovacího nábytku, člunů a příslušenství.

 

V současnosti internetový obchod stále rozšiřujeme o další pomocníky do vaší kuchyně i do celé domácnosti včetně doplňků. Inspiraci, čím potěšit sebe i své blízké, můžete čerpat už nyní prostřednictvím našeho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tým

"Náš tým je malý, ale plný optimismu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Vše začíná našimi Nákupčími. Dennodenně obchodují s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím.

Abyste měli lepší představu o produktu, rozšířili jsme náš tým i o fotografy a grafiky. Ti pro vás také navrhují vzhled nových kolekcí. Takže jejich práce spočívá hlavně v kreativitě.

Marketingový tým se vás snaží inspirovat na sociálních sítích, informovat o novinkách a akcích, které zrovna probíhají.

Zákaznická podpora s vámi vyřeší případný problém s objednávkou. Můžete nás oslovit i prostřednictvím online chatu. Tak se nebojte zeptat na cokoli.

A v neposlední řadě je důležité oddělení logistiky. Kontrolují, zda je zboží v pořádku. A balí ho tak, aby se k vám dostalo v úplném pořádku.

rozdelenie

MODERNI_NAKUP

 

Děkujeme, že jste si vybrali nás!