Konferenční stolky a truhly

konerencnistolek1  konferencnistolek2  konferencnistolek3

Konferenční stolky z masivního dřeva mají dvě krásné výhody: 1. Unesou i několik velkých talířů s občerstvením, 2. Vypadají opravdu luxusně. Abyste si mohli pořídit jednoho takového pomocníka i do své domácnosti, přidali jsme do nabídky konferenční stolky z palisandru, mangového dřeva a akáciového dřeva. Toto dřevo se pyšní nejen krásným vzhledem, ale také dlouhou životností, tvrdostí a odolností vůči vlhku. Například exotické palisandrové dřevo patří k poměrně vzácným materiálům, který v našich krajiných jen tak nenajdete. Navíc má krásnou červenohnědou barvu s černým rýhováním. Stejnou parádu udělá i mangové dřevo, které má přirozeně světle hnědou až tmavě hnědou barvu.

Veškerý náš masivní nábytek pochází z Indie, vyniká poctivým zpracováním, odolností a díky neokoukanému exotickému dřevu dodávají interiéru nádech luxusnosti a elegance. Nabízené výrobky jsou nové a bez vad a poskytujeme na ně standardní záruku 24 měsíců.

Nikdy jste neobjednávali nábytek přes internet a bojíte se, že do interiéru nezapadne? Žádné obavy. I na indický nábytek se vztahuje 14denní právo na vrácení zboží bez uvedení důvodu.