Rectangular Frame Pool 450 x 220 x 84 cm Intex
obdélníkový bazén s kovovou konstrukcí |
- Rychlá a snadná stavba do cca 30 min.
- Rozměry 450 x 220 x 84 cm.
- Bez filtrace a příslušenství.
- INTEX 28273
Zpestřete si léto na zahradě vlastním bazénem. Tento nadzemní bazén INTEX s kovovou konstrukcí o velikosti 450 x 220 x 84 cm vám udělá velkou službu a zvláště děti budou nadšeny.
Kolmé podpěry na obvodu bazénu zajišťují rovnoměrné rozložení celkové hmotnosti, stabilitu a bezpečnost. Konstrukce je pozinkovaná a odolná vůči korozi. Všechny hrany jsou zaoblené, aby se předešlo případnému poranění dětí.
Dno a boční stěny jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu Super-Tough. Tento velice pevný materiál se skládá a z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně nalaminovaným PVC. Super-Tough je odolný proti benzínu, oleji, slané vodě a obzvlášť odolný je proti oděru, nárazu a slunečnímu záření. Tloušťka folie podlahy 0,50 mm, stěn 0,56 mm.
Hlavní výhody bazénu:
- rychlá a jednoduchá montáž
- extrémně pevný a vysoce odolný materiál
K bazénu doporučujeme přikoupit filtraci. Vyberte si z naší nabídky z kategorie Bazénové filtrace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény s konstrukcí |
|---|---|
| EAN: | 6941057400280 |
| Materiál: | laminované PVC |
| Tvar: | Obdelníkové |
| Rozměry: | 450 x 220 x 84 cm |
| Délka: | 450 cm |
| Filtrace: | bez filtrace |
| Šířka: | 220 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Umístění: | nadzemní |
INTEX Rectangular návod na montáž
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka INTEX patří mezi nejznámější výrobce produktů pro letní zábavu, relaxaci a vybavení na zahradu. Již více než 40 let vyvíjí kvalitní a cenově dostupné výrobky, které jsou oblíbené po celém světě.
V sortimentu najdete především bazény Intex, ale také široké bazénové příslušenství, jako jsou filtrace, krycí plachty, schůdky nebo bazénové doplňky.
Pokud hledáte kvalitní nadzemní bazény, nafukovací matrace nebo bazénové doplňky Intex, tato značka nabízí spolehlivé řešení pro relaxaci doma, na zahradě i na dovolené.