Rectangular Frame Pool 300 x 200 x 75 cm Intex
obdélníkový bazén s kovovou konstrukcí |
- Rychlá a snadná stavba.
- Bez filtrace a příslušenství.
- Rozměry 300 x 200 x 75 cm.
- INTEX 28272
Osvěžení v horkých dnech a radost celé rodině poskytne obdélníkový modrý bazén s kovovým rámem o velikosti 300 × 200 × 75 cm.
Obsah vody při naplnění 90% 3.834 l, čas montáže cca 30 minut.
Kolmé podpěry na obvodu bazénu zajišťují rovnoměrné rozložení celkové hmotnosti, stabilitu a bezpečnost. Konstrukce je pozinkovaná a odolná vůči korozi. Všechny hrany jsou zaoblené, aby se předešlo případnému poranění dětí. Dno a boční stěny jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu Super-Tough. Tento velice pevný materiál se skládá a z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně nalaminovaným PVC. Super-Tough je odolný proti benzínu, oleji, slané vodě a obzvlášť odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu záření. Tloušťka folie podlahy 0,50 mm, stěn 0,56 mm.
Hlavní výhody bazénu:
- rychlá a jednoduchá montáž
- extrémně pevný vysoce odolný materiál
K bazénu je možné za pomocí hadic o průměru 32mm (nejsou součástí balení) připojit pískovou nebo kartušovou filtraci. Filtraci doporučujeme dokoupit. Vybírejte z naší nabídky z kategorie Bazénová filtrace.
Obsah balení:
- bazénová fólie
- konstrukce bazénu
|
Nafukovací bazény |
Bazény s konstrukcí |
Dětské bazény |
Vířivé bazény |
|
Filtrace k bazénům |
Bazénové vysavače |
Bazénová chemie |
Kryty na bazény |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény s konstrukcí |
|---|---|
| EAN: | 6941057400273 |
| Objem: | 3 834 l |
| Rozměry: | 300 x 200 x 75 cm |
| Délka: | 300 cm |
| Filtrace: | bez filtrace, Není součástí |
| Šířka: | 200 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Konstrukce: | rámové |
| Umístění: | nadzemní |
| Tvar bazénu: | obdélníkové |
| Značka: | Intex, Vše |
INTEX Rectangular návod na montáž
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka INTEX patří mezi nejznámější výrobce produktů pro letní zábavu, relaxaci a vybavení na zahradu. Již více než 40 let vyvíjí kvalitní a cenově dostupné výrobky, které jsou oblíbené po celém světě.
V sortimentu najdete především bazény Intex, ale také široké bazénové příslušenství, jako jsou filtrace, krycí plachty, schůdky nebo bazénové doplňky.
Pokud hledáte kvalitní nadzemní bazény, nafukovací matrace nebo bazénové doplňky Intex, tato značka nabízí spolehlivé řešení pro relaxaci doma, na zahradě i na dovolené.