Mikroflanelová deka, růžová ARÔME HOME
lehká, 150 x 200 cm |
- Gramáž 220 g/m2
- Rozměr 150 x 200 cm
- Jemný měkký povrch
Mikroplyšová deka v jemném růžovém odstínu snadno doplní interiér v podobném ladění. Je vyrobená z jemného mikrovlákna, které je měkké a příjemné na dotek, zároveň se snadno udržuje. Díky hypoalergennímu materiálu je vhodný do dětského pokojíku.
Klíčové vlastnosti:
Upozornění: barvy se mohou trochu lišit od skutečnosti.
Údržba:
- Perte na 40 °C v nepřeplněné pračce, bez rozjasňovačů.
- Po vyprání ihned zavěste.
- Nežehlete – materiál se nekrčí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroflanelové deky |
|---|---|
| EAN: | 8595717326069 |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Polyester |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Rozměry: | 150 x 200 cm |
| Délka: | 200 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Určení: | Vnitřní |
| Gramáž: | 220 g/m2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka ARÔME HOME nabízí stylové doplňky a praktické výrobky do domácnosti, které zpříjemní každodenní život. V jejím sortimentu najdete širokou nabídku produktů pro vybavení interiéru i kuchyně.
Mezi oblíbené produkty patří především bytový textil, kuchyňský textil, keramické a porcelánové nádobí i další dekorativní a praktické doplňky do domácnosti. Výrobky značky ARÔME HOME spojují funkčnost, moderní design a příjemné materiály.