Děláme všechno proto, aby váš balíček přišel bezpečně až k vám. Naši zaměstnanci se chovají maximálně zodpovědně a dodržují veškerá nařízená i nenařízená opatření.
Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, proto nabízíme individuální záruku vrácení zboží.

Test

2005

založení

Moderní nákup je provozován firmou Trade Concept s.r.o. (odkaz na stránky)

Původně byl zaměřený exkluzivně na prodej filtračních konvic a vodních filtrů značky Anna (nyní spojena s Best Water Technology), jejichž jsme již několik let dovozci a distributory do České republiky a na Slovensko.

 

2016


  A protože dennodenně obchodujeme s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím, kdy tyto výrobky dovážíme a často i navrhujeme a vyrábíme, byl e-shop rozšířen právě o tento sortiment. Nabízíme tak vždy žhavé novinky na trhu. 

 

Současnost

Internetový obchod samozřejmě stále rozšiřujeme o originální i klasické nápady na dárky, další pomocníky do vaší kuchyně i do celé domácnosti včetně doplňků. Inspiraci, čím potěšit sebe i své blízké, můžete čerpat už nyní prostřednictvím našeho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tým

"Náš tým je malý, ale plný optimismu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Vše začíná našimi Nákupčími. Dennodenně obchodují s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím.

Abyste měli lepší představu o produktu, rozšířili jsme náš tým i o fotografy a grafiky. Ti pro vás také navrhují vzhled nových kolekcí. Takže jejich práce spočívá hlavně v kreativitě.

Marketingový tým se vás snaží inspirovat na sociálních sítích, informovat o novinkách a akcích, které zrovna probíhají.

Zákaznická podpora s vámi vyřeší případný problém s objednávkou. Můžete nás oslovit i prostřednictvím online chatu. Tak se nebojte zeptat na cokoli.

A v neposlední řadě je důležité oddělení logistiky. Kontrolují, zda je zboží v pořádku. A balí ho tak, aby se k vám dostalo v úplném pořádku.

rozdelenie

MODERNI_NAKUP

 

Děkujeme, že jste si vybrali nás!

Využíváme soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací