Test

2005

založení

Moderní nákup je provozován firmou Trade Concept s.r.o. (odkaz na stránky)

Původně byl zaměřený exkluzivně na prodej filtračních konvic a vodních filtrů značky Anna (nyní spojena s Best Water Technology), jejichž jsme již několik let dovozci a distributory do České republiky a na Slovensko.

 

2016


  A protože dennodenně obchodujeme s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím, kdy tyto výrobky dovážíme a často i navrhujeme a vyrábíme, byl e-shop rozšířen právě o tento sortiment. Nabízíme tak vždy žhavé novinky na trhu. 

 

Současnost

Internetový obchod samozřejmě stále rozšiřujeme o originální i klasické nápady na dárky, další pomocníky do vaší kuchyně i do celé domácnosti včetně doplňků. Inspiraci, čím potěšit sebe i své blízké, můžete čerpat už nyní prostřednictvím našeho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tým

"Náš tým je malý, ale plný optimismu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Vše začíná našimi Nákupčími. Dennodenně obchodují s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím.

Abyste měli lepší představu o produktu, rozšířili jsme náš tým i o fotografy a grafiky. Ti pro vás také navrhují vzhled nových kolekcí. Takže jejich práce spočívá hlavně v kreativitě.

Marketingový tým se vás snaží inspirovat na sociálních sítích, informovat o novinkách a akcích, které zrovna probíhají.

Zákaznická podpora s vámi vyřeší případný problém s objednávkou. Můžete nás oslovit i prostřednictvím online chatu. Tak se nebojte zeptat na cokoli.

A v neposlední řadě je důležité oddělení logistiky. Kontrolují, zda je zboží v pořádku. A balí ho tak, aby se k vám dostalo v úplném pořádku.

rozdelenie

MODERNI_NAKUP

 

Děkujeme, že jste si vybrali nás!