Comfort-Plush Queen 152 x 203 x 45 cm Intex
nafukovací matrace |
- s Integrovanou elektrickou pumpou 220 – 240 V
- součástí taška na přenášení
- dvoulůžko
- nosnost 270 kg
Ideální pro kempování nebo jako pohodlná přistýlka doma. Nafukovací matrace se zabudovanou elektrickou pumpou je výrazně pevnější, lehčí a pohodlnější než tradiční nafukovací matrace a nabízí spánek v pohodlí. Je vybavena technologií Fiber-Tech, která poskytuje vašim hostům lepší oporu a pevnost.
Výkonná vestavěná pumpa zajišťuje bezproblémové nafukování a vyfukování. Dvouvrstvá sametová vrchní vrstva poskytuje pohodlný a hladký povrch pro ležení a zajišťuje klidný spánek. Kromě toho je tato nafukovací matrace také extra vysoká, což je ideální pro starší osoby nebo osoby s problémy se zády.
- Doba nafukování cca 3,5 minuty.
- Integrovaná elektrická pumpa 220 – 240 V
- Nosnost 270 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací postele |
|---|---|
| EAN: | 6941057422954 |
| Materiál: | PVC |
| Balení: | Papírová krabička |
| Rozměry: | 152 x 203 x 45 cm |
| Délka: | 203 cm |
| Nosnost: | 270 kg |
| Šířka: | 152 cm |
| Velikost: | dvoulůžko |
| Výška: | 45 cm |
| Požadované vlastnosti: | Integrovaná pumpa, Nafukovací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Výpis diskuzí
Značka INTEX patří mezi nejznámější výrobce produktů pro letní zábavu, relaxaci a vybavení na zahradu. Již více než 40 let vyvíjí kvalitní a cenově dostupné výrobky, které jsou oblíbené po celém světě.
V sortimentu najdete především bazény Intex, ale také široké bazénové příslušenství, jako jsou filtrace, krycí plachty, schůdky nebo bazénové doplňky.
Pokud hledáte kvalitní nadzemní bazény, nafukovací matrace nebo bazénové doplňky Intex, tato značka nabízí spolehlivé řešení pro relaxaci doma, na zahradě i na dovolené.