INTEX Dětský bazén Mini Frame, 122 x 122 x 30 cm, růžový Intex
INTEX dětský čtvercový bazén s konstrukcí a silnou folií Mini Frame, rozměr 122 x 122 x 30 cm, růžová barva.
Praktický dětský bazének je zaručenou zábavou pro vaše děti. Vhodný na zahradu.
Masivní konstrukce, zaoblené rohy, tloušťka fólie 0,50 mm v oblasti stěn a 0,25 mm na dně. Rámy jsou pevné, v bazénku je vypouštěcí ventil. Doporučená výška hladiny cca 24 cm.
Hlavní výhody bazénu:
- Robustní a silná bazénová fólie
- Oblé hrany
- Pozinkovaná konstrukce s povrchovou úpravou
- Vypouštěcí ventil
- Sada na opravy
Parametry:
- Rozměry bazénu: 122 × 122 × 30 cm.
- Objem: 337 litrů
- Pro děti od 2 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské bazény |
|---|---|
| EAN: | 6941057402437 |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | PVC |
| Rozměry: | 122 x 122 x 30 cm |
| Délka: | 122 cm |
| Filtrace: | bez filtrace |
| Výška: | 30 cm |
| Konstrukce: | rámové |
| Umístění: | nadzemní |
| Tvar bazénu: | čtvercové |
| Značka: | Intex |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka INTEX patří mezi nejznámější výrobce produktů pro letní zábavu, relaxaci a vybavení na zahradu. Již více než 40 let vyvíjí kvalitní a cenově dostupné výrobky, které jsou oblíbené po celém světě.
V sortimentu najdete především bazény Intex, ale také široké bazénové příslušenství, jako jsou filtrace, krycí plachty, schůdky nebo bazénové doplňky.
Pokud hledáte kvalitní nadzemní bazény, nafukovací matrace nebo bazénové doplňky Intex, tato značka nabízí spolehlivé řešení pro relaxaci doma, na zahradě i na dovolené.