REMOSKA - česká pečící mísa Remoska® P31F/03 2l Prima Glass Gold

Neohodnoceno
Tento typ zboží expedujeme z externího skladu, dodací lhůta může být až 5 dnů.
Dostupnost Skladem
2 799 Kč 2 313 Kč bez DPH
REMOSKA - česká pečící mísa Remoska® P31F/03 2l Prima Glass Gold
Neohodnoceno

Remoska® Prima je nástupcem velmi oblíbené řady Remoska Classic. Oproti předchozím modelům přináší mnohá vylepšení.

Pro pohodlné servírování pokrmů a manipulaci s mísou je Remoska® Prima dodávána s praktickým servírovacím stojanem. Novinkou je také odnímatelný napájecí kabel, který umožňuje lepší skladovatelnost celé pečicí mísy.

REMOSKA® se skládá ze 4 částí:

1) Víko (s topným tělesem): Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu. Pečící víko v tomto provedení má skleněné okénko. REMOSKA® s víkem se sklem peče rovnoměrně a po celé ploše. Některé hospodyňky doporučují při pečení pokrm přikrýt alobalem, aby bylo propečení rovnoměrné i pod sklíčkem. Dolní část víka z hliníku je potažena třívrstvým nepřilnavým povrchem Teflon® Sellect. Přívodní kabel s evropskou zástrčkou (nebo dle požadavků zahraničních odběratelů) je připojen pevně k držadlu. Vypínač je umístěn na horní části držadla, tak aby kontrola stavu zap/vyp byla možná v jakékoliv poloze. Umístění vypínače na horní části držadla usnadňuje ovládání pro praváky i leváky. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru.

2) Mísa s uchy: Mísa je vyrobena z hliníku (pro dobrý přenos tepla z víka na mísu) a povrchově potažena třívrstvým materiálem Teflon®Select. Proti předcházejícímu modelu je pevnější a pro lepší manipulaci jsou k ní připevněna plastová ucha. Nový model mísy nelze použít ke starému typu pečícího víka.

3) Stojan: Stojan, který je vyroben z tepelně odolného plastu slouží ke snadné manipulaci s mísou během vaření ale i pro následné servírování pokrmů přímo na stůl.

4) Odnímatelný kabel: Odnímatelný kabel zajišťuje daleko lepší skladovatelnost i manipulaci s víkem během pečení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: