Z důvodu stěhování skladu budeme Vaše objednávky vyřizovat od úterý 11.8..Děkujeme za pochopení

Knihovny

knihovna1  knihovna2  knihovna3

Všechny knihy, ať už jsou to romány, dobrodružné povídky nebo romantické básničky, si zaslouží své ctěné místo. Takové, které dodá sbírce tu pravou knihovnickou duši a uchová všechny ty kouzelné a jedinečné příběhy nedotčené a připravené znovu ke čtení. A právě takto na nás působí knihovny z masivního dřeva.

Bytelné police udrží i takové velikány, jako je Decameron, Anna Karenina nebo celá kolekce Harryho Pottera. Palisandr, mangové a akáciové dřevo se totiž pyšní dlouhou životností a hlavně odolností vůči vlhku. Což je u knih velká výhoda. Luxusní až elegantní vzhled exotického dřeva dodá navíc knihovně šmrnc a zajistí, že knihy budou v bezpečí dlouhé roky. Uchovejte své oblíbené příběhy v luxusní knihovně z masivního dřeva a oživte interiér kouskem luxusního indického nábytku.

Nabízené výrobky jsou nové a bez vad a poskytujeme na ně standardní záruku 24 měsíců. Nikdy jste neobjednávali nábytek přes internet a bojíte se, že do interiéru nezapadne? Žádné obavy. I na indický nábytek se vztahuje 14denní právo na vrácení zboží bez uvedení důvodu.

 

Nejprodávanější

14312
2689011431226890
Značky
barva
dřevo
kolekce

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Využíváme soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací