Knihovny

knihovna1  knihovna2  knihovna3

Všechny knihy, ať už jsou to romány, dobrodružné povídky nebo romantické básničky, si zaslouží své ctěné místo. Takové, které dodá sbírce tu pravou knihovnickou duši a uchová všechny ty kouzelné a jedinečné příběhy nedotčené a připravené znovu ke čtení. A právě takto na nás působí knihovny z masivního dřeva.

Bytelné police udrží i takové velikány, jako je Decameron, Anna Karenina nebo celá kolekce Harryho Pottera. Palisandr, mangové a akáciové dřevo se totiž pyšní dlouhou životností a hlavně odolností vůči vlhku. Což je u knih velká výhoda. Luxusní až elegantní vzhled exotického dřeva dodá navíc knihovně šmrnc a zajistí, že knihy budou v bezpečí dlouhé roky. Uchovejte své oblíbené příběhy v luxusní knihovně z masivního dřeva a oživte interiér kouskem luxusního indického nábytku.

Nabízené výrobky jsou nové a bez vad a poskytujeme na ně standardní záruku 24 měsíců. Nikdy jste neobjednávali nábytek přes internet a bojíte se, že do interiéru nezapadne? Žádné obavy. I na indický nábytek se vztahuje 14denní právo na vrácení zboží bez uvedení důvodu.